نیکشهر؛

کد مطلب: 470957  |  تاريخ: سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹  |  ساعت: ۰۷:۲۹


نیکشهر؛

انقلاب مدرسه سازی/ کلنگ ساخت مدرسه سه کلاسه دبیرستان دخترانه دوره اول شگیم به زمین زده شد

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ ازنیکشهر، با حضور باور مدیر آموزش و پرورش نیکشهر، پاکزاد رییس اداره آموزش و پرورش عشایر استان، امیری مدیر موسسه جهادی سفیران مهربانی و نماینده خیر، دهیار و شورای اسلامی روستای شگیم کلنگ احداث مدرسه سه کلاسه دبیرستان دخترانه دوره اول به زمین زده شد.

ساره باورمدیر آموزش و پرورش نیکشهر ضمن تقدیر و تشکر از خیر بزرگوار آقای دانایی اظهار داشتند: امروز در این مکان گرد هم جمع شده‌ایم تا به واسطه حرکت بزرگ یک انسان که قلب بزرگی دارد کلنگ ساخت مدرسه‌ای را بزنیم که تا سال‌های بعد فرزندان این سرزمین از برکات آن بهره مند خواهند شد.

باور با بیان اینکه مدرسه مظهر اصلی نظام تعلیم و تربیت است عنوان کرد: هر چقدر کیفیت مدارس بالاتر برود جامعه بیشتر به سمت توسعه حرکت خواهد کرد و آسیب‌ها در جامعه کمتر خواهد شد.

ایشان افزود: این مدرسه در قالب سه کلاس درس و دو دفتر اداری در زمینی به مساحت ۱۸۰۰ متر مربع و زیربنای ۱۷۱ مترمربع با مبلغی بالغ بر ۳۵۰ میلیون تومان احداث خواهد شد.

امیری نماینده خیر و مدیر موسسه جهادی سفیران مهربانی لاشار تصریح کرد: این پروژه با مشارکت اهالی روستا شروع بکار خواهد کرد که امیدواریم در طی شش ماه ساخت آن به اتمام خواهد رسید.

لازم بذکر است اهالی روستا در این کار خیر مبلغ ۲۲ میلیون تومان کمک کرده اند.

 

226


http://www.zananbaloch.ir/detail/News/470957/5

چاپ خبر