شهرستان زابل:

کد مطلب: 470914  |  تاريخ: دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹  |  ساعت: ۰۸:۳۱


شهرستان زابل:

افتتاح پروژه زمین چمن مصنوعی

 

 به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از سیستان، 27 مهرماه 99 در  دومین روز هفته تربیت بدنی و ورزش پروژه زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال روستای قاسم آباد شهرستان زابل با حضور ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان و هیات همراه، گنجی فرماندار، امامان جمعه معزز، خواجه محمودی سرپرست اداره ورزش و جوانان، بخشدار، دهیاران و جمعی از مسئولین، معتمدین، ریش سفیدان، جوانان و ورزشکاران این منطقه افتتاح شد.

  این پروژه در زیربنایی به مساحت 1350 مترمربع و اعتباری بالغ بر 3800 میلیون ریال با مشارکت بخشداری، دهیاری قاسم آباد و اداره کل ورزش و جوانان استان در سال 98 شروع شده است که به مناسبت  هفته تربیت بدنی و ورزش افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

  با افتتاح این زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال، جمعیتی بالغ بر 810 نفر در قالب 1500 خانوار از پروژه ورزشی بهره‌مند خواهند شد.

 لازم به ذکر است؛ به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در هفته تربیت  بدنی و ورزش بیش از 12 زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در روستاهای سراسر استان سیستان و بلوچستان و همچنین تجهیز 20 خانه ورزش روستایی به همت اداره کل ورزش و جوانان صورت خواهد گرفت.

فرستنده: گروه خبری کانون فرهنگی زنان سیستان

 


226


http://www.zananbaloch.ir/detail/News/470914/5

چاپ خبر