پیام فرمانده قرارگاه منطقه‌ای قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور

کد مطلب: 470475  |  تاريخ: سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹  |  ساعت: ۰۹:۰۰


به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس

پیام فرمانده قرارگاه منطقه‌ای قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور

هفته دفاع مقدس یادآور جانفشانی‌ها، ایثارگری‌ها و فداکاری ملت بزرگ ایران به‌ویژه فرزندان غیور این سرزمین است که با از خود گذشتگی بزرگ‌ترین حماسه تاریخ را رغم زدند.

حماسه دفاع مقدس با سختی‌‎ها و نثار خون‌های پاک جوانانش به ثمر نشست و از حرکت باز نایستاد. از مهم‌ترین دستاوردهای بین المللی این حماسه، شناساندن انقلاب اسلامی است؛ انقلابی نوپا که به یک‌بار ره صد ساله پیمود و با ایستادگی در برابر قدرت‌های بزرگ، خود را به عنوان نظامی مردمی و قدرت‌مند، شناساند و دفاع جانانه رزمندگان اسلام در مقابل امپریالیسم بر جدیّت و قطعیت آن افزود.

این‌جانب چهلمین سالگرد دفاع مقدس را محضر مقام‌معظم‌رهبری حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی)، خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران، آزادگان و مردم عزیز و مرزدار استان سیستان و بلوچستان که همیشه دلاورمردانه از مرزهای جنوب شرق کشور دفاع می‌کنند و شهدای زیادی در هشت سال دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی نموده‌اند تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و امیدوارم در سایه توجهات حضرت امام مهدی(عج) و فرمانده معظم‌کل‌قوا(مدظله‌العالی) مثل دوران هشت سال دفاع مقدس بتوانیم با ترویج و تاسی از فرهنگ مقاومت و ایثار درگام دوم انقلاب با حضور جوانان مقتدر و انقلابی در صحنه‌های مختلف حماسه آفرین باشیم  ان‌شاءالله.

پیام فرمانده قرارگاه منطقه‌ای قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور

سردار کرمی

226


http://www.zananbaloch.ir/detail/News/470475/5

چاپ خبر