وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
مقاله / پربیننده ترین خبرها
خواص کاکل ذرت

همه اشخاص با کاکل ذرت یا همان قسمت مو مانند و رشته های زیر پوست سبز بلال آشنایی دارند. چه بسا شما هم در زمان کودکی آن را شبیه موهای سر یک عروسک خیال می کردید. مردم عمدتا از فواید و خواص دارویی آن بی خبرند و موقع استفاده بلال، کلاله( کاکل) آن را دور می اندازند.
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۱:۵۷
از تأدیب آنها در خطاهای غافل نشوید

در خطاهای جدی و اشتباهات فاحش، با آنها برخورد ؛ کنید اشتباه بودن و خطاهایشان را با تغییر رفتار و حتی تنبیه آنها ، تذکر دهید و مهر و محبت پدر و مادری، نباید سبب چشم پوشی از خطاهای فاحش فرزندان شود تا آنها میدان را برای خود مهیا ببینند و به گناه آلود شوند و زشتی برخی از کارها برایشان از بین برود پدر و مادر، کسانی هستند که متناسب با اشتباهات اساسی فرزندانشان، با آنان برخورد نمایند و از تکرار خطاهایشان جلوگیری کنند.
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۴:۵۷
مو‌های سالم و زیبا با چند ترفند ساده

احتمالاٌ همیشه به اینکه جنس موهایمان چگونه است فکر کرده‌ایم. خیلی از ما گفته‌ایم که ژنتیک ما تعیین می‌کند که چطور مویی داریم! این در حالی است که رژیم غذایی، آب‌و هوایی که در آن زندگی می‌کنیم، آلودگی که در معرض آن هستیم و رویکردمان در مراقبت از مو بسیار اهمیت دارد. اگر هنوز باور ندارید بهتر است بدانید که یک رژیم غذایی سالم می‌تواند موی شما را ترمیم و سالم‌تر کند.
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۹:۲۸
انوع مهریه

1ـ مهر السنه 2ـ مهر المسمی 3ـ مهر المثل 4ـ مهر المتعه
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۵:۴۹
درمان کمرويي کودکان

اگر در رفتار کودک شما چند ويژگي از موارد گفته شده به دفعات ديده مي شود، مي توانيد با استفاده از راهکارهايي که در ادامه بيان مي شود به او در رفع خجالت و کمرويي کمک کنيد.
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۴:۰۸
هل و انواع آن

هل چند نوع مختلف دارد؟ دو نوع، هل سبز و هل سیاه
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۲۰:۴۸
با این ۹ ماده گوشی خود را ضدعفونی نکنید

ضدعفونی کردن اشیایی که در تماس مداوم با آنها قرار داریم ضروری است؛ زیرا این کار مانع از انتقال ویروس و ابتلا به بیماری می‌شود. گوشی تلفن همراه یکی از جیزهایی است که هر روز با آن سر و کار داریم، اما نباید از هر ماده ضدعفونی‌کننده برای تمیز کردن این وسیله استفاده کرد.
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۸:۱۳
پدوفیلی یا پدوفیلیا

پدوفیلی یعنی اختلال روانی که مشخصه آن فانتزی یا عمل واقعی درگیر شدن در فعالیت جنسی با کودکان است افراد پدوفیل فعالیت جنسی با کودکان را یا ترجیح می‌دهند و یا به طور منحصر به فرد از فعالیت جنسی با کودکان از همان جنس یا کودکان از جنس دیگر به هیجان جنسی و لذت بردن دستیابی پیدا می‌کنند
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۱۱:۱۹
برای تقویت سیستم ایمنی بدن چه بخوریم

ماست - ماست سرشار از پروبیوتیک است که معده و روده را عاری از باکتریهای بیماری‌زا می‌کند. یک میان وعده خوشمزه و متنوع است و می‌توانید با فرزند کوچکتان، آن را سهیم شوید
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۰:۴۲
گام به گام تا کاهش و به حدأقل رساندن تولید زباله در زندگی

۱. مرحله توجه و تمرکز روی زباله - ابتدا باید توجه و دقت خودمون رو بر معضل زباله متمرکز کنیم. به زباله‌هایی که تا الان تولید کردیم، دور ریختیم و سرنوشت‌شون فکر کنیم.
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۹:۱۲