وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
استان / آخرین عناوین سرویس
مسابقات چهارجانبه فوتبال پیشکسوتان در زابل به سکوی آخر خود رسید
شهرستان زابل:

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از سیستان، فینال مسابقات چهارجانبه فوتبال رده سنی پیشکسوتان گرامیداشت یاد و خاطره ورزشکاران حوزه سیستان عصر روز جمعه ۲۸شهریور ماه ۹۹ راس ساعت ۱۶ با حضور معاونت اداره ورزش و جوانان عبدالرضا گلشاهی و تنی چند از مسئولین و شماری از پیشکسوتان محترم و مربیان در مجموعه ورزشی استادیوم شهید حسینی طباطبایی شهرستان برگزار گردید
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۱:۰۰
برگزاری اولین جلسه کمیته نام‌گذاری معابر عمومی
نیکشهر؛

به گزارش خبرنگارپایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ ازنیکشهر، رئیس شورای شهر نیکشهر در ابتدا گفت: مطابق بند ۲۴ماده ۷۱ قانون تشکیلات، وظایف و انتخاب شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، نامگذاری معابر، میادین، خیابانها و کوچه و کوی در حوزه شهری و همچنین تغییر نام آنها توسط شورای اسلامی شهر انجام خواهد گرفت.
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۷:۵۴
اختتامیه مسابقات پنچاک سیلات قهرمانی استان سیستان و بلوچستان
شهرستان زابل:

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از سیستان، اولین دوره مسابقات قهرمانی پنچاک سیلات استان سیستان و بلوچستان در بخش تونگال ( اجرای فرم و هنرهای فردی) به مناسبت هفته دفاع مقدس به میزبانی شهرستان زابل با رعایت فاصله گذاری و پروتکل های بهداشتی با حضور فرماندهی تیپ ۱۸۸ زرهی زاهدان و زابل، سرپرست اداره ورزش و جوانان، ریاست تامین اجتماعی، مسئول امور ورزش بانوان و شماری از مسئولین محترم شهرستانی برگزارشد.
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۶:۱۹
سیستان‌وبلوچستان بر اساس آمارها، جزء استان‌های امن و کمتر جرم‌خیز کشور محسوب می‌شود
فرمانده نیروی انتظامی کشور در دیدار نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان و هیئت همراه

فرمانده انتظامی کشور گفت: سیستان‌وبلوچستان بر اساس آمارها، جزء استان‌های امن و کمتر جرم‌خیز کشور و برخوردار از شاخص‌های خوبی در این زمینه است.
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۳:۱۱
وزیر اطلاعات در دیدار نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان و هیئت همراه

مردم مناطق محروم در غائله‌های دی‌ماه 96 و آبان‌ماه 98 حاضر نشدند در آشوب شرکت کنند.
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۹:۳۱
صادرات می‌تواند خیلی از مشکلات سیستان‌وبلوچستان را رفع کند
دبیر شورای عالی امنیت ملی در دیدار نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان و هیئت همراه

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: صادرات می‌تواند خیلی از مشکلات استان را رفع کند و با توجه به شرایط تحریم و هم‌جواری با دو کشور شرقی، باید بر این مقوله تمرکز کرد.
یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۳:۱۱:۵۴
همدلی و تلاش مسئولان سیستان‌وبلوچستان، مسئولیت ما را سنگین‌تر می‌کند
سرلشکر باقری در دیدار نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان و هیئت همراه

آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان‌وبلوچستان به همراه جمعی از مسئولان ارشد سیاسی، نظامی و انتظامی استان با سرلشکر محمدحسین باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح دیدار کردند.
یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۶:۳۳
 برقراری صلح و سازش دو طایفه  پس از ۲ سال
خاش؛

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از خاش، شامگاه جمعه ۲۸ شهریور ماه در راستای تحکیم و برادری اسلامی و حفظ وحدت و نظم عمومی با پیگیری های حاج عبدالعزیز مرادزهی سرطایفه مرادزهی و حاج شکر رخشانی معتمد طایفه رخشانی و مفتی عبدالمجید مرادزهی به درگیری ها و اختلافات این دو طایفه پس از ۲ سال به صلح و سازش ختم شد.
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۳:۴۶
برگزاری جشنواره بازیهای بومی و محلی در شهر ایرندگان خاش
به مناسبت هفته دفاع مقدس:

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی زنان بلوچ از خاش، در آستانه هفته دفاع مقدس جشنواره ورزش های بومی و محلی در رشته‌های یه قل دو قل، کپگ، تیله بازی، خروس جنگی در شهر ایرندگان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار و به نفرات برتر احکام قهرمانی اهدا گردید.
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۲:۱۰
اختلافات نباید به نماز جمعه کشیده شود/ مسئولان به صورت منظم عملکرد خود را به ائمه جمعه گزارش دهند/ گزارشی از صرف بودجه‌هایی که از صندوق ذخیره ارزی برداشته شده ارائه شود
نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان:

نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌وبلوچستان گفت: اختلافات نباید به نماز جمعه کشیده شود وقتی مطالبات با دعوا مطرح می‌شود فرد مطالبه‌شونده هم در موضع دفاع برآمده و نتیجه‌ای حاصل نمی‌شود.
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۹:۳۴