وبسایت خبری
امروز: سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
مقاله / آخرین عناوین سرویس
هرگز آنها را بدون لقب صدا نزنید

اگر دوست دارید، فرزندانتان شما را دوست داشته باشند و عزیز گرامی بدارند، شما نیز آنها را عزیز و گرامی بدارید و آنها را از همان ابتدای کودکی ، با کنیه و لقب صدا بزنید .
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۵۰:۲۹
بهترین راه مصرف کندر

آن را کوبیده و هر روز صبح ناشتا یک قاشق مربا خوری از آن را در یک استکان آب حل کرده و مصرف نمایید. همچنین می‌توانید آن را در دهان گذاشته و به صورت آدامس از آن استفاده نمایید اما کمی تلخ می‌باشد.
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۹:۵۷
نکات مفیدی برای غلبه بر افسردگی در والدین نوزادان نارس

به احساسات خود توجه کنید و آن را نادیده نگیرید. به دنبال کمک برآیید. با کسی در مورد احساسات خود صحبت کنید. در صورتی که نحوه کنار آمدن همسرتان با شرایط متفاوت است، او را درک کنید.
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۶:۱۰
فواید انگور سبز

* انگور دو برابر گوشت در بدن حرارت تولید می‌نماید. * انگور صفرا را رقیق و درمان زیادی کلسترول خون است. * انگور یک کیلوی آن معادل یک لیتر خاصیت ضد سمی دارد.
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۵:۱۰
علل برخی بیماری ها

داخل شدن به حمام با شکم پر موجب قولنج می‌گردد. غسل کردن با آب سرد، بعد از خوردن ماهی باعث فلج می‌شود.
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۴:۴۳
 معجزه‌ی لاغری

این‌ روزها لاغرشدن شاید دغدغه‌ی خیلی‌ها باشد، حتی ممکن است تا‌به‌حال راه‌های پر خطر زیادی را برای لاغری امتحان کرده باشید. ما در این مطلب میخواهیم به شما بگوییم چطور می‌توانید بدون خطر لاغر شوید. با ما همراه باشید.
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۴:۱۴
دندان درآوردن کودکان

علائمی که با دندان درآوردن رخ می دهد عبارتند از: لثه در محل دندان قرمز و متورم است یاوه سرایی کردن بیش از حد معمول در اکثر نوزادان است برخی از نوزادان ممکن است ایرادگیر شوند
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۳:۴۷
دلایل زرد شدن دندان ها

برخی عادات نادرست در بهداشت دهان و دندان سبب زردی دندان ها می شود. طبق نظر سنجی های انجمن دندانپزشکی آمریکا، بیش از ۷۳ درصد شهروندان این کشور بر این باورند که دندانهای زرد باعث کاهش اعتماد به نفس آنها شده است.
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۹:۲۸
خستگی زیاد و خواب آلودگی به چه علت است

کم خونی خستگی ناشی از کم خونی به دلیل کمبود گلبول‌های قرمز خون است، که اکسیژن را از ریه‌ها به بافت‌ها و سلول‌ها می‌رساند، که ممکن است احساس ضعف و تنگی نفس ایجاد کند
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۸:۵۷
چرا پشه های خانگی مضر هستند

می توانند روی پوست بنشینند و این پاتوژن های خود را با استفاده ازدهان ، مدفوع، و دیگر بخش های بدن که در تماس با گیاه و ضایعات حیوانی رخ می دهند، منتقل کنند. آن ها حتی می توانند روی غذا بنشینند تا پاتوژن های بیماری زا را روی آن منتقل کنند این غذا بعدا توسط شما مصرف خواهد شد و موجب بیماری می شود
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۰۸:۳۰