وبسایت خبری
امروز: جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
سیاسی / آخرین عناوین سرویس
 هشدار سرلشکر باقری به مقامات آمریکایی: هرگونه شرارت جدید آمریکا پاسخی کوبنده‌تر و قاطع‌تر در پی خواهد داشت

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در بیانیه‌ای نسبت به عواقب احتمالی پاسخ آمریکا به انتقام سخت سپاه پاسداران به سردمداران این کشور هشدار داد.
چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۷:۴۲
 الزامات و راه های ورود نسل جوان حزب‌اللهی به مدیریت کشور
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از دانشجویان بیان کردند؛

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از دانشجویان به بیان دغدغه‌ها و دیدگاه های خود درباره مسائل مختلف روز پرداختند و نکات مهمی درباره مسائل مطرح شده و نیز موضوع راهبردی «چگونگی ورود جوانان به میدان و شتاب یافتن حرکت عمومی کشور برای تحقق چشم انداز روشن انقلاب اسلامی» بیان کردند.
پنج شنبه ۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۸:۵۸
 بیانات رهبر انقلاب درباره قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان

رهبر انقلاب اسلامی درباره قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان در ابتدای جلسه درس خارج فقه، توضیحاتی ارائه کردند.
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۰:۰۸
لایحه CFT امروز در مجلس بررسی می شود
برای تامین نظر شورای نگهبان؛

تهران-ایرنا- نمایندگان در جلسه علنی امروز - سه شنبه - مجلس لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) اعاده شده از سوی شورای نگهبان را بررسی می کنند.
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۶:۱۸:۱۲
معرفی چهار وزیر پیشنهادی به مجلس
از سوی رییس‌جمهور انجام شد؛

با استعفای محمد شریعتمداری از وزارت صمت و عباس آخوندی از وزارت راه و شهرسازی رییس‌جمهور رضا رحمانی و محمد اسلامی را به ترتیب به عنوان سرپرست وزارتخانه‌های مذکور معرفی کرد.
یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۱:۴۳
مسکو: پوتین روز جمعه با رهبر انقلاب اسلامی ایران دیدار خواهد کرد

مشاور رئیس‌جمهوری روسیه اعلام کرد، "ولادیمیر پوتین" در جریان سفر خود به تهران، علاوه بر شرکت در نشست سران سه‌جانبه پیرامون اوضاع سوریه، با رهبر انقلاب اسلامی نیز دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد.
پنج شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۲:۴۸
 قاسمی: به نتایج اجلاس سران ایران، روسیه و ترکیه در تهران خوش‌بین هستیم

سخنگوی وزارت خارجه نشست آتی سران سه کشور ایران، روسیه و ترکیه در ایران را در ادامه نشست‌های قبلی روند آستانه برای حل بحران سوریه اعلام کرد .
دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۶:۴۲:۱۷
رهبر انقلاب اسلامی: مجازات مفسدان اقتصادی سریع و عادلانه انجام شود
نامه رئیس قوه قضائیه به رهبر انقلاب برای اقدامات ویژه در برخورد با اخلال‌گران اقتصادی؛

رئیس قوه قضائیه در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به جنگ اقتصادی دشمنان علیه ملت ایران و انجام برخی جرائم از سوی عده‌ای از اخلال‌گران و مفسدان اقتصادی در این شرایط همسو با اهداف دشمنان، درخواست کرد، اجازه اقدامات ویژه در برخورد قاطع و سریع در چارچوب قانون مجازات اخلال‌گران در نظام اقتصادی کشور و قانون مجازات اسلامی داده شود. در این نامه پیشنهاد شده است که هرگونه تعلیق و تخفیف مجازات اخلال‌گران و مفسدان اقتصادی ممنوع باشد. رهبر انقلاب اسلامی با این پیشنهاد موافقت و تأکید کردند: مجازات مفسدان اقتصادی سریع و عادلانه انجام گیرد و در مورد اتقان احکام دادگاه‌ها دقت لازم توصیه شود.
یکشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۰:۰۷
 انقلاب اسلامی؛ آغاز فصلی نوین در مشارکت سیاسی بانوان
تربیت قرآنی، تحکیم بنیاد خانواده و منزلت زن مسلمان

امام خمینی(ره) به عنوان بنیانگذار انقلاب اسلامی از ابتدا با محترم شمردن فضیلت ها و ارزش های وجودی بانوان، فرصتی مغتنم را برای حضور فراگیر زنان در عرصه های مختلف از جمله مشارکت سیاسی آنان فراهم آوردند و این قشر نیز با بهره گیری از فضای ایجاد شده توانستند تا توانمندی های خویش را به منصه ظهور برسانند.
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۵:۲۸:۲۴
 پیام تسلیت رهبر انقلاب درپی جان باختن کارکنان کشتی نفت‌کش

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن کارکنان کشتی نفت‌کش را تسلیت گفتند.
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۲۲:۲۴